fot.mat.nad

Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Tym razem Mysłowice odwiedzi charyzmatyczna wokalistka, Katarzyna Groniec. Będzie to jeden z piętnastu koncertów na trasie promującej najnowszą płytę artystki, zatytułowaną „Ach!”.

Katarzyna Groniec to artystka ceniona za wdzięk, ironię, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Swoją karierę rozpoczęła rolą w musicalu “Metro” w Teatrze Dramatycznym. Występowała m.in. w Teatrze Buffo, Teatrze Muzycznym Roma, a także w Teatrze Ateneum, współpracując, m.in. z Krystyną Jandą, Wojciechem Kościelniakiem, Arturem Barcisiem i Januszem Józefowiczem.

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory z wydanej wiosną tego roku płyty „Ach!”, usłyszymy także kilka utworów z debiutanckiego albumu „Mężczyźni”, którego producentem był Grzegorz Ciechowski, autor większości tekstów, muzyki i aranżacji.

Koncert odbędzie się 17 listopada o godzinie 19:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie MOK (ul. Grunwaldzka 7) oraz na portalu KupBilecik.pl.