fot.pixabay

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić romantyczny wieczór z drugą połówką, czy po prostu zrelaksować się po długim tygodniu, mamy świetną propozycję. Z okazji Święta Kina wszystkie kinowe nowości już w weekend zobaczysz w promocyjnej cenie 12 zł!

Święto Kina obejmuje wiele multipleksów w całej Polsce, do akcji dołączyło także mysłowickie OH Kino. Długą listę miejsc, do których możecie się udać na seans w promocyjnej cenie, znajdziecie na stronie Święto Kina. W każdym z multipleksów bilety kosztują 12 złotych, w przypadku filmów w technologii 3D do ceny doliczony zostanie koszt okularów.

W mysłowickim OH Kinie zobaczycie w ten weekend kilka ciekawych nowości. W świąteczną atmosferę skutecznie wprowadzi Was Grinch i jego zabawne przygody, dreszczyk emocji zapewnią Deadpool, Aquaman i Robin Hood, a wzruszenie wywołają takie filmy jak Teraz albo nigdy czy Dziadek do orzechów.

Tegoroczne Święto Kina to już piąta edycja ogólnopolskiej akcji mającej na celu promocję kinematografii. Akcję wspierają polscy twórcy filmowi i aktorzy, a Polski Instytut Sztuki Filmowej objął patronat nad tym wydarzeniem.