Po raz kolejny napłynęła do nas prośba o udostępnienie informacji o odnalezionym psiaku. Tym razem pani Magdalena znalazła w dzielnicy Morgi małego yorka o ciemnym umaszczeniu.
Piesek został odnaleziony w pobliżu tamtejszego kościoła. Właściciel yorka proszony jest o kontakt z panią Magdaleną pod nr tel.: 608-026-039
– Mam pieska u siebie w domu, zależy mi by szybko wrócił do właściciela. Piesek był znaleziony na Morgach niedaleko kościoła w czwartek (13.04) około godziny 13:00 – informuje pani Magdalena















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












