Za nami wietrzna noc. Silny wiatr wyrządził kilka poważnych szkód w mieście. W nocy z soboty na niedzielę strażacy do różnych części miasta wyjechali osiem razy.
– Wiatr powalił drzewa w kilku miejscach. Przy ulicy Brzezińskiej i Dworcowej drzewa zerwały trakcję energetyczną. Przy ulicy Górniczej i Gwarków drzewa spadły na zaparkowane w pobliżu samochody. – informuje st. kpt. Wojciech Chojnowski z PSP w Mysłowicach.
Miniona noc przyniosła straty materialne, na szczęście żaden człowiek nie został ranny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



