W środę 19 lutego, do siedziby komendy policji zgłosiła się dziewczynka – mieszkanka Mysłowic, która na chodniku przy ulicy Oświęcimskiej znalazła pewną sumę pieniędzy.
– Dzięki uczciwej postawie obywatelskiej jest szansa, że gotówka wróci do rąk właściciela. Policjanci starają się ustalić dane osoby, która zgubiła pieniądze. Prawowity właściciel proszony jest o odbiór zagubionych pieniędzy w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach – relacjonuje st. sierż Dawid Szlachetka, rzecznik KMP w Mysłowicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


