Do groźnego wypadku doszło we wtorek około godz. 6.00 na zjeździe z drogi S-1 na autostradę A-4. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Wypadek miał miejsce przy zjeździe z drogi S-1 na autostradę A-4 w kierunku Krakowa. Zderzyły się trzy pojazdy osobowe. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana, trafiła ona do szpitala w Tychach. Aktualnie ruch odbywa się pasem awaryjnym, jednak kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


