Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową mysłowickiej komendy zatrzymali 34-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Mysłowic posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
– Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach w piątkowy wieczór zauważyli na jednej z ulic zaparkowany pojazd, wewnątrz którego siedział młody mężczyzna. Stróże prawa postanowili go wylegitymować. Jak się okazało, 34-latek posiadał przy sobie amfetaminę – komentuje sierż.szt. Michał Lisowski, oficer prasowy KMP Mysłowice
W toku przeszukania jego pojazdu mundurowi znaleźli jeszcze pakunek z zawartością amfetaminy. Śledczy zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












