Gościem nowego odcinka programu Co jest grane były znane śląskie artystki z zespołu Arkadia Band. O swoich planach oraz kulisach artystycznego życia rozmawiają z Marcinem Janotą oraz Natalią Urant.
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://w.itvm.pl/2016/08/cjg-arkadiaitvm.mp4[/KGVID]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


