Już nie tylko Mysłowice, Sosnowic i Jaworzno, ale także stolica naszego województwa dołączyła do porozumienia, którego celem jest rozbudowa Drogowej Trasy Średnicowej na wschód. W środę 3 lutego w Katowicach podpisane zostało porozumienie, pod którym podpis złożył także prezydent Marcin Krupa.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


