185 kilogramów mniej dzięki programowi walki z otyłością. Tyle łącznie schudli mysłowiczanie, którzy skorzystali z propozycji mysłowickiego magistratu. Podsumowanie programu wsparcia dla osób z otyłością i co dalej – o tym porozmawiam z moim dzisiejszym gościem, Dorianem Mateją z urzędu miasta w Mysłowicach.
[maxbutton id=”1″ text=”ZOBACZ, TRWA 05:05″ ]
https://vimeo.com/251807173















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












