W tym roku czeka nas wyborczy maraton. Jednak zanim pójdziemy do urn by wybrać prezydenta RP i skład parlamentu nowej kadencji, mieszkańców okręgu wyborczego nr 75 czekają wybory uzupełniające do Sentatu. W studiu itvm.pl rozmawiamy z Michałem Gramatyką, który po złożeniu mandatu przez komisarz Elżbietę Bieńkowską, chce zostać naszym reprezentantem.
{mp4remote}/images/itvm/2015/01/gitvm-gramatyka.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



