Od 1 marca tego roku mieszkańcy Mysłowic zapłacą więcej za wodę i ścieki. Podwyżka wyniesie 18 groszy więcej za metr sześcienny wody i 25 groszy za metr sześcienny ścieków. Gościem itvm.pl jest Pan Jan Siczek, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i kanalizacji.
{mp4remote}/images/itvm/2014/01/gitvm-siczek.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


