Rok 2014 już za nami i warto przeanalizować to, co w tym czasie działo się w mysłowickiej kulturze. Nie można ominąć także pytań o najbliższą przyszłość. Naszym gościem jest Adam Radosz, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
{mp4remote}/images/itvm/2015/02/gitvm-radosz.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



