W ramach koncertu „Podwójna dawka bluesa w MOK-u” wystąpi zespół Galhan, który działa od 2006 roku, jednak ma za sobą już spore metamorfozy.
O muzyce i muzykach grupy Galhan rozmawiamy z Adamem Pioskowikiem i Michałem Łypem.
{mp4remote}/images/itvm/2015/02/gitvm-galhan.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



