Katowicki Holding Węglowy już po raz trzeci wprowadza Program Dobrowolnych Odejść, w którym proponuje pracownikom powierzchni dowolne odejście z pracy.
Osoby, które będą chciały z niego skorzystać otrzymają rekompensatę w wysokości 70 tysięcy zł brutto. Szczegóły programu wyjaśnia Wojciech Jaros, rzecznik prasowy Katowickiego Holdingu Węglowego.
{mp4remote}/images/itvm/2014/02/gitvm-jaros.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






