14 – go lutego poznaliśmy zwycięzców konkursu „Mysłowice mają talent” . Spośród 27 półfinalistów, jury wyłoniło finałową 10, która rywalizowała o miano najlepszych. W konkursie zwyciężyli: Patrycja Tokarczyk, Oskar Gnyp i Weronika Stryjewska. W studiu gościmy finałową dwójkę laureatów, których pytamy o wrażenia konkursowe, pasję do muzyki i śpiewu, a także dalsze plany muzyczne.
{mp4remote}/images/itvm/2014/02/gitvm-talent.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












