Podczas zimowych ferii po raz pierwszy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zorganizowano zajęcia z baletu dla małych dzieci. „Balerinki” – tak nazywają się zajęcia – tak bardzo przypadły do gustu rodzicom i ich szkrabom, że wpisano je w stałą ofertę stałych zajęć. Dlaczego dziecko już w wieku czterech lat może uczestniczyć w zajęchach? To wyjaśnia Marta Krzystek, instruktorka zajęć.
Strona główna PROGRAMY Gość ITVM „Balet dla dzieci w wieku 4–7 lat to zabawa, ale też kształtowanie...















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


