Choć od dwóch lat na mysłowickim dworcu kolejowym biletu na pociąg nie kupicie, to od pewnego czasu możecie się tam zaopatrzyć w klimatyczne przedmioty, poobcować ze sztuką, a od niedawna zjeść ciastko, napić się kawy czy herbaty. W maju minie dwa lata odkąd w budynku byłego dworca PKP działa i rozwija się Stacyja Myslowitz. O tym co kryje się pod tą nazwą i co ciekawego czeka na osoby, które przekroczą próg Stacyji rozmawiamy z Krzysztofem Chmielewskim, menagerem Stacyji Myslowitz.
{mp4remote}/images/itvm/2014/03/gitvm-chmielowski.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





