Od lutego Szpital nr 2 im. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach ma nowego dyrektora. Po odwołaniu Ewy Ficy, konkurs na to stanowisko wygrał Pan Mariusz Wołosz, z którym w programie „Gość itvm” poruszamy sprawy kondycji szpitala i pytamy o plany na przyszłość w zarządzaniu placówką.
{mp4remote}/images/itvm/2014/03/gitvm-wolosz.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











