Od zaledwie trzech tygodni Komenda Miejska Policji w Mysłowicach ma nowego komendanta. Został nim mł. insp. Arkadiusz Więcek, który wcześniej – od początku swojej służby w szeregach policji – pracował w jaworznickiej komendzie. W Rozmowie Tygodnia wyjawia jakie cele stawia sobie do osiągnięcia w Mysłowicach. Zdradza także, czy jego zdaniem Mysłowice są bezpiecznym miastem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


