W ostatnim tygodniu czerwca (22-30 czerwca) w Katowicach, Mysłowicach i Chorzowie, zostaną rozegrane Akademickie Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. To święto piłki ręcznej nie tylko na Śląsku, ale i w całej Europie, zostało już okrzyknięte nie lada widowiskiem. Będzie to ogromne przedsięwzięcie, mające znaczenie nie tylko dla fanów tej dyscypliny, ale również mieszkańców Śląska. O przebiegu imprezy rozmawiamy z Aleksandrem Fangorem – Wiceprezesem AZS Katowice.
{mp4remote}/images/itvm/2013/06/rt-zwiazek.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


