Jesteśmy już po wielkim koncercie z okazji Dni Mysłowic, święta naszego miasta. Na scenie wystąpiła Margaret, która specjalnie dla widzów z Mysłowic zgodziła się udzielić krótkiego wywiadu, posłuchajcie!
Strona główna PROGRAMY Gość ITVM „Było mi bardzo miło wystąpić w Mysłowicach, chciałabym tutaj jeszcze kiedyś wrócić”















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


