Uczniowie właśnie zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Letnią przerwę mają także młodzi radni, którzy zasiadają w Młodzieżowej Radzie Miasta Mysłowice. O tym, jak wyglądał ten rok dla młodych radnych rozmawiamy z Aleksandrą Targosz, Przewodniczącą MRMM
{mp4remote}/images/itvm/2014/06/gitvm-targosz.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


