Po wakacyjnej przerwie wracamy z naszym programem „Rozmowa Tygodnia”. Naszym pierwszym gościem jest Sławomir Pawlak z MOSiR Mysłowice. Rozmawiamy o siatkówce – dyscyplinie, która w mieście cieszy się coraz większą popularnością. Nasz gość zdradza w jakiej formie przed nowym sezonem jest rodzimy pierwszoligowy zespół Silesii Volley, zaprasza również pod koniec września na 10. Jubileuszowy Turniej im. Stanisława Padlewskiego.
{mp4remote}/images/itvm/2012/09/rt-pawlak.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


