Podczas wieczoru wyborczego w studio itvm.pl gościliśmy prezydenta Edwarda Lasoka, który w tych wyborach ubiega się o reelekcję. Jak wynika z wstępnych i nieoficjalnych jeszcze wyników – jego rezultat waha się w granicach 50%
Oznacza to, że prawdopodobnie 30 listopada odbędzie się II tura wyborów. Prezydent Edward Lasok zmierzy się wówczas z Dariuszem Wójtowiczem.
{mp4remote}/images/itvm/2014/11/lasok-wywiad.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


