Święto Trzech Króli zamyka cykl świąteczny Bożego Narodzenia. W tym roku w dzień tego święta, 6 stycznia, po raz pierwszy ulicami naszego miasta przejdzie kolorowy Orszak Trzech Króli. O tym wydarzeniu rozmawiamy z panią Barbarą Sroką, współorganizatorką orszaku.
{mp4remote}/images/itvm/2014/12/gitvm-sroka-orszak.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


