Zastanawiacie się, jak spędzić nadchodzący weekend? Jest w czym wybierać! W MOK-u odbędzie się wernisaż prac studentek arteterapii oraz improwizowany spektakl w hollywódzkim stylu, a w hali MOSiR-u występ kabaretu Neo-Nówka. Są też propozycje dla całych rodzin: francuski koncert z cyklu „Mała filharmonia w podróży” oraz przedpremierowy seans „Kina rodzinnego”. Szczegóły zdradza w programie „Nie przegap” Magda Warchoł, która jak zwykle przygotowała dla Was także przegląd filmowych premier oraz konkurs z darmowymi wejściówkami do mysłowickiego Go Kino.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












