W najnowszym „Nie przegap” Magda Warchoł zaprasza na mistrzostwa Śląska w kulturystyce i fitness oraz premierę filmu historycznego „Stacja” o największej stacji emigracyjnej w Europie, która mieściła się w naszym mieście na przełomie XIX i XX w. Z programu dowiecie się również, na co warto wybrać się do Go Kino i jak powalczyć o darmowe wejściówki w naszym konkursie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












