Wydawać by się mogło że o temacie kopalń w Mysłowicach będziemy już tylko rozmawiać w kontekście rozwoju kopalni Mysłowice-Wesoła czy rewitalizacji terenów po kopalni Mysłowice. Nic bardziej mylnego pojawił się prywatny inwestor, który chce wydobywać węgiel na terenie Mysłowic. Temat ewentualnej działalności prywatnej kopalni w mieście omawiają dziennikarze w programie „Prasówka”.
{mp4remote}/images/itvm/2014/03/pras-19-03.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



