Uczniowie szkół średnich ponownie zachęcają do nauki w Mysłowicach. W mieście już można zobaczyć billboardy, na których młodzież promuje swoje szkoły. Przygotowana przez miasto kampania promocyjna ma zachęcić absolwentów gimnazjów do kontynuowania edukacji w mysłowickich placówkach. Czy to ważne, by promować mysłowickie szkoły średnie? Czy tego typu kampania to dobry pomysł?
O tym Marcin Janota rozmawia ze swoimi gośćmi: Moniką Chruścińską- Dragan (Dziennik Zachodni), Joanną Frysztacką (myslowice.net), Bogumiłem Stoksikiem (Gazeta Mysłowicka) oraz Kamilą Szal z Urzędu Miasta Mysłowice.
{mp4remote}/images/itvm/2014/05/pras-16-05.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



