Już 25 października odbędą się wybory parlamentarne, podczas których wybierzemy nowy Sejm i Senat. W Mysłowicach od lat mówi się o tym, że nasze miasto nie ma swojego przedstawiciela w Sejmie. Czy warto taką osobę mieć?
O tym rozmawiają Wiesław Kosterski z Naszego Miasta, Michał Woźniczko z Myslowice.net oraz Grażyna Haska z gazety „Co Tydzień”.
{mp4remote}/images/itvm/2015/10/prasowka-15-10.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



