Impreza „Namberłana” spotkała się z dużym zainteresowaniem – ostatni dzień roku na Hubertusie postanowiło pożegnać spore grono, składające się z ok. 120 osób. Do wydarzenia dobrze się przygotowali – zgodnie z prośbą organizatorów przygotowali fikuśne, karnawałowe stroje. Żegnając rok 2017 wykonali dwa okrążenia wokół stawów Hubertus – pokonali 5 km.
Po biegu i morsowaniu była okazja do ogrzania się, nie tylko za sprawą ciepłych napojów – na miłośników sportowej aktywności czekała mobilna, klimatyczna sauna, z której chętnie skorzystali.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











































