W Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach odbyły się zawody sportowe w unihokeju oraz armwrestlingu. Do udziału w rywalizacji zaproszono uczniów zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu.
Przygotowaniem i sędziowaniem zawodów sportowych zajęła się młodzież naszej szkoły uczestnicząca w projekcie edukacyjnym pod hasłem: „Jak przywrócić modę na sport”, który koordynowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Podczas rozgrywek panowała gorąca atmosfera i zaciekła rywalizacja. Po bardzo emocjonującym meczu w unihokeju Gimnazjum nr 3 zostało pokonane przez drużynę Zespołu Szkół Specjalnych wynikiem 0:13.
Następnie rozpoczęła się siłowa część zawodów, czyli armwrestling, w której nasza młodzież wywalczyła czołowe lokaty: I miejsce zajął Mateusz Powichrowski z kl. IIIa, II miejsce Gabriel Malik z ZSS nr 2, a III miejsce Adrian Kaczała z kl. IIb.
Po zakończeniu zawodów zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom, a każdy zawodnik drobny upominek oraz medal.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


