Zawodnicy Kadry Polski, wśród których znalazł się przedstawiciel klubu Shogun Mysłowice Sebastian Gąsior, wywalczyli 12 medali podczas Mistrzostw Świata w Ju-Jitsu Młodzieży U21 w Madrycie.
Polacy w końcowej klasyfikacji mistrzostw zajęli II miejsce zdobywając 4 złote, 1 srebrny i 7 brązowych medali. Sebastian Gąsior wywalczył w systemie Ne-Waza kat. wag.+94 kg brązowy medal.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



