W ubiegły weekend w Warszawie odbyły się 13. Mistrzostwa MMA. 17-letni Bartłomiej Mencel z Mysłowic zdobył srebrny medal w kategorii U18 – 61,2 kg.
W turnieju wystartowało około 650 zawodników z całego kraju. Reprezentant Mysłowic zajął drugie miejsce na podium.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów szczególnie, że w czerwcu Bartłomiej wystartuje w kolejnych zawodach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













