Wicemistrzostwo uczniów szkoły sportowej w mysłowicach w finale igrzysk młodzieży szkolnej województwa śląskiego w szachach chłopców!
Pod koniec marca w Częstochowie odbył się finał igrzysk młodzieży szkolnej w szachach. Rewelacyjnie zagrała nasza drużyna chłopców w składzie: Kamil Niezabitowski i Marcin Ryński, zajmując 2 miejsce w województwie śląskim!
Kamil Niezabitowski zdobył również drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Reprezentacja dziewcząt: Katarzyna Gębal i Dorota Mrzygłód zajęły miejsce 7. Gratulujemy wybitnego sukcesu chłopcom z naszej szkoły podstawowej! Grając pierwszy raz w finałach wojewódzkich, zdobycie pucharu jest rzeczą wręcz niezwykłą!
Równocześnie rywalizowali też najlepsi gimnazjaliści. W finale wojewódzkiej Gimnazjady reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach: Dawid Wójtowicz i Kacper Lutomski zajęli 12 miejsce. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Nikołajowi Osipow!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



