10 maja br. w Łaziskach Górnych odbyły się Mistrzostwa Śląska w kategorii żaczek. W turnieju wystąpiła najmłodsza zawodniczka z Mysłowic Weronika Gasz.
Po świetnych występach starszych koleżanek, zmobilizowana Werka rozegrała życiowy turniej. Najpierw wygrała eliminacje do Mistrzostw Polski, pokonując dwie wyżej rozstawione zawodniczki, a następnie zdobyła brązowy medal w grze podwójnej z zawodniczką z MKS Czechowice-Dziedzice M.Hebda. W turnieju indywidualnym Weronika zajęła bardzo dobre 5 miejsce.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



