Podczas gdy większość mysłowiczan pozostawała w domach ze względu na epidemię koronawirusa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęcał m.in. do e-sportowej rywalizacji. Turniej Mysłowice Cup cieszył się dużą popularnością, dlatego już niebawem odbędzie się po raz kolejny.
– Pierwsza edycja Mysłowice Cup we współpracy z ESE i Actiną rozegrana została w trzech etapach na przełomie kwietnia i maja. W tym czasie gościliśmy u siebie dwa tytuły i dwa tryby rozgrywek – Counter Strike:Global Offensive 5 vs 5 oraz League of Legends 5 vs 5. Aby rozszerzyć krąg zainteresowanych, tym razem decydujemy się na serię turniejów 1 vs 1 oraz 2 vs 2 – tłumaczy Sławomir Kotowicz z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.
W ramach drugiej edycji Mysłowice Cup 8 i 9 czerwca rozegrany zostanie turniej CS:GO 1 vs 1. 11 i 12 czerwca gracze będą rywalizować w LoL-a 1 vs 1, a 15 i 16 czerwca znów w CS:GO, tym razem 2 vs 2. Nagrody ufundują partnerzy MOSiR-u: ESE i Actina.
Zgłosić swój udział w najbliższym turnieju możecie tutaj. Tu znajdziecie regulamin, a tu poradnik, jak dołączyć do wydarzenia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













