Na pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach Zdrój, 23 czerwca br. rozegrano ostatnie tegoroczne zawody dla młodych adeptów pływania, czyli „III Memoriał Pływacki im. Krzysztofa Kanika”.
Zawody te cieszą się dużą popularnością o czym świadczy duża liczba zainteresowanych – w wodnych zmaganiach uczestniczyło aż 390 zawodników z 29 teamów pływackich ze Śląska. Mysłowice reprezentowała grupa 25 uczniów Zespołu Szkół Sportowych, którzy łącznie zdobyli 13 medali w różnych kategoriach wiekowych.
Zgodnie z zasadami uczestnictwa każdy z zawodników mógł wystąpić tylko w dwóch konkurencjach indywidualnych tj; 50 dowolnym, 50 klasycznym, 50 grzbietowym, 50 motylkowym.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


