29 czerwca w Sieradzu miały miejsce ogólnopolskie zawody „Lekkoatletyka dla każdego!”, w których konkurowali wyłącznie najbardziej wyróżniający się zawodnicy z całej Polski w kategoriach wiekowych U16, U14 i U12.
Województwo śląskie reprezentowały trzy zawodniczki UKS-u Chromik Mysłowice. Podopieczne trener Anny Paszty zakończyły rywalizację na czołowych miejscach w swoich kategoriach. Maja Musik z czasem 1:48.17 zdobyła srebrny medal w kategorii U12 na dystansie 600 m, Kinga Mucha z czasem 41.25 wywalczyła srebro w kategorii U16 na dystansie 300 m, a Julia Kubisz z czasem 43.44 uplasowała się na 4. pozycji w kategorii U14 na dystansie 300 m. Wszystkie zawodniczki poprawiły swoje rekordy życiowe w zawodach rangi ogólnopolskiej.
Informacja prasowa
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













