Intensywne spalanie, pilates czy latino solo? 1 września startuje nowy sezon zajęć „Dbamy o damy”.
Zajęcia dla pań po pandemicznej przerwie wracają z internetu na halę widowiskowo-sportową przy ul. Bończyka, ale także na Wesołą. W tej drugiej lokalizacji będziecie mogły wybrać się na pilates, natomiast na Bończyku wybór zajęć jest naprawdę spory.

Na zajęcia nie są prowadzone zapisy, wystarczy zabrać strój sportowy i przyjść. Jednorazowe wejście to koszt 10 zł. Karnet tygodniowy kosztuje 25, a miesięczny 85 zł.
– Oczywiście zachowujemy ostrożność i zasady związane z pandemią. Będziemy kończyć zajęcia 10 minut wcześniej, żeby grupy mogły się swobodnie wymienić na sali – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













