W ostatni weekend września odbył się „60-ty Samochodowy Turystyczny Rajd Energetyków”, który był 13 rundą Turystycznego Pucharu Polski. Jego organizatorem był Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski. Załogi zwiedzając piękne okolice na trasie Kędzierzyn-Koźle-Szczyrk szukali odpowiedzi na liczne turystyczno – nawigacyjne zagadki. Na trasie liczącej ok 140 km walczyły 42 załogi. Wśród nich byli również reprezentanci Automobilklubu Mysłowickiego: Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk.
Po „energetycznej rywalizacji” w klasyfikacji generalnej zajęli IV miejsce. Mistrzem kierownicy został Zbigniew Daniel startując samochodem marki Daewoo Lanos.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


