Przez całą noc w wielu domach w Brzęczkowicach prawdopodobnie nie będzie ogrzewania.
Do awarii sieci ciepłowniczej w Brzęczkowicach doszło we wtorek. Jak poinformował dyspozytor Tauron Ciepło uszkodzenie na ciepłociągu zlokalizowano w rejonie ulic Brzęczkowickiej i Saperów Śląskich. Bez ogrzewania pozostaje około 3000 osób.
Prace nad usunięciem awarii mają potrwać do środy do godz. 6.00.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



