Hu hu ha, nasza zima zła? Bywa i taka, ale jest też niezwykle piękna, a i coraz rzadziej widziana u nas w tej śnieżnej odsłonie. Dlatego zapraszamy Was na krótką podróż po zimowych kadrach z Mysłowic. Zobaczcie, jak urokliwie wygląda nasze miasto w tej odsłonie! Autorem jest Yura Pyzhenkov.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













