Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze w mysłowickim areszcie. W tym roku fundacja zbierała środki „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
Akcja zbiórki funduszy trwała w areszcie od kilkunastu dni. W kilku miejscach aresztu – dostępnych dla funkcjonariuszy, pracowników oraz rodzin odwiedzających osadzonych – ustawiono puszki do których chętni mogli przekazywać pomoc pieniężną.
Osadzeni posiadający środki finansowe mogli włączyć się w akcję poprzez składanie dyspozycji wykonania przelewów pieniężnych na konto Orkiestry. Zgromadzone środki zostały przekazane mysłowickiemu koordynatorowi WOŚP.
Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



