fot.arch.itvm.pl

To gratka dla doświadczonych wędkarzy, którzy na swoim koncie mają już niejeden pokaźny okaz, ale także dla osób stawiających pierwsze kroki w tym popularnym hobby. Już w najbliższy weekend, 19-20 stycznia, w Mysłowicach odbędą się III Śląskie Targi Wędkarskie!

Wędkarze znajdą tam kołowrotki, profesjonalne wędki, przynęty i inne niezbędne drobiazgi. Wybór będzie jak zwykle duży – pojawi się kilkudziesięciu wystawców z branży wędkarskiej reprezentujących ponad 100 firm. Lista wystawców dostępna jest na : www.slaskietargiwedkarskie.pl

– Targi są imprezą dla wędkarzy i ich rodzin.Wychodząc im na przeciw, na drugiej edycji naszej imprezy wstęp dla posiadaczy karty wędkarskiej jest całkowicie bezpłatny. Dzieci do lat 14-stu również mają wstęp gratis. Osoby dorosłe bez karty wędkarskiej zapłacą za wstęp 5 zł – mówi Dawid Cygal, organizator.

Pasjonaci łowienia, na tych trzecich z kolei targach, będą mogli upolować zarówno niezbędne drobiazgi, jak i duże sprzęty z łódkami na czele. Zakupy będzie można zrobić w hali MOSiR na Bończyku w sobotę, 19 stycznia 2018 godz.10.00-17.00 lub niedzielę, 19 stycznia 2018 godz.10.00-15.30.