W ostatnią niedzielę stycznia po raz kolejny Mysłowice zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. O przygotowaniach do 31. finału WOŚP opowiedzą szefowa sztabu Aneta Brągiel-Dudek i dyrektor MOSiR-u Karol Pawlik.
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=IoTF4DepYLQ” /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












![Finał WOŚP 2025 w Mysłowicach [Galeria zdjęć]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/01/IMG_5786-e1737984659146-218x150.jpg)