W klimacie lat 70. bawiono się podczas drugiego, karnawałowego wieczoru na lodowisku. W Parku Słupna łyżwiarze bawili się przy muzyce i kolorowych, dyskotekowych światłach.
Łyżwiarze w kolorowych strojach, ale także ci goście lodowiska, którzy zapomnieli o przebraniu, mieli okazję wziąć udział w licznych zabawach i konkursach na lodzie. Imprezę poprowadził Michał Skiba z Mysłowickiego Ośrodka Kultury, który zachęcał m.in. do zabawy w pociąg przy muzyce Ryszarda Rynkowskiego oraz organizował liczne konkursy dla młodszych i starszych uczestników zabawy.
Udział w karnawale na lodzie jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, tak jak bezpłatny jest wstęp na mysłowickie, plenerowe lodowisko.
Kolejna zabawa odbędzie się w piątek, 2 lutego. W jakim klimacie tym razem będzie można się bawić? To pokażą wyniki facebookowej ankiety:















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










