fot.arch.itvm

Śnieg sypie niemal dzień w dzień i żal nie skorzystać z tej mroźnej, pełnej zimowego uroku atmosfery. Ciekawą opcją na spędzenie piątkowgo wieczoru w plenerze będzie kolejna, kostiumowa impreza na tafli miejskiego lodowiska. Już w najbliższy piątek mieszkańcy będą bawić się w klimacie PRL.

Kostiumowe imprezy na miejskim lodowisku cieszyły się każdorazowo dużym zainteresowaniem, powróciły więc także w tym sezonie. Dla niektórych taka forma zabawy to już rodzinna tradycja. I duzi i mali chętnie angażują się w zabawy i konkurencje przygotowane przez MOSiR.

Ważną częścią tematycznych zabaw są przebrania – ci, którzy poświęcą odrobinę czasu na przygotowanie kostiumu zostają nagrodzeni słodkimi upominkami. Największą nagrodą jest jednak frajda ze wspólnej zabawy na łyżwach. Bez zbędnych wątpliwości szykuj więc szeleszczący dres z dna szafy, wysłużone dawno dzwony czy ortalionowy płaszczyk, a na szyję przywdziej łańcuch toaletowego papieru. PRL-owa zabawa na lodowisku już w piątek 25 stycznia o godzinie 18:00.