W najbliższy wtorek Urban Lab odwiedzi Magdalena Pyrr. Mysłowiczanka zrelacjonuje swoją podróż w Himalaje.
Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach zaprasza na spotkanie z Magdaleną Pyrr, która zaprezentuje w Urban Labie zdjęcia i podzieli się swoimi wspomnieniami z podróży w Himalaje.
Pani Magdalena jest nauczycielką hiszpańskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach i pasjonuje się m.in. górskimi wędrówkami.
Spotkanie odbędzie się już 30 stycznia o godzinie 15.30 w Urban Labie przy ulicy Grunwaldzkiej 8 w Mysłowicach. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.
Tekst: Aleksandra Zych
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












